دکتر نرگس جعفری دانش آموخته در مقطع دکترای تخصصی آسیب شناسی اختلالات صدا با بیش از ده سال کار بالینی در زمینه ارزیابی و درمان اختلالات صدا می باشد. دکتر جعفری دارای سابقه تدریس در حیطه های گوناگون از جمله در زمینه ارزیابی و درمان اختلالات صدا می باشد. از تجارب با ارزش ایشان سابقه تدریس و پژوهش در دانشگاه/بیمارستان Ghent کشور بلژیک می باشد که در مدت فعالیت خود با پروفسور کریستین ونلیرد که از جمله اساتید مطرح در دنیا می باشند، همکاری تیمی داشته اند. از دستاوردهای ایشان طراحی شیوه جدید برای ارزیابی لمسی نواحی حنجره و گردن می باشد که در تسهیل روند تشخیص اختلال دیسفونی ناشی از تنش عضلانی بسیار موثر می باشد و در مجله معتبر صوت به چاپ رسیده است.

همچنین شرکت در کنگره های بین المللی و ارائه مقالات گوناگون و نیز برگزاری کارگاه و سمینار در کشور بلژیک از جمله فعالیت های ایشان می باشد. از جمله پژوهش های ایشان تلاش برای ایجاد پروتکل بالینی جامع برای ارزیابی بیماران مبتلا به اختلال صدا می باشد که با همکاری دانشگاه Ghent صورت پذیرفته است. از مهمترین اهداف و دغدغه های ایشان بهبود کیفیت سیستم ارزیابی و درمان بیماران مبتلا به اختلال صدا و نیز بیمارهای عملکردی حنجره در قالب کار تیمی همراه با متخصصین برتر کشور بود که تلاش نمودند با راه اندازی مرکز تخصصی صوت ایران (Iran dr voice center ) آن را محقق نمایند.
خدمات ما

آخرین اخبار

درباره ما

صدای شما بخشی حیاتی از هویت شماست. صدای شما نقش مهمی در معرفی شما به جامعه ایفا می کند.
و بر درک افرادجامعه نسبت به شما تاثیر قابل توجهی دارد. اگر برای یک مصاحبه شغلی، اجرای روی صحنه،خواندن در کنسرت، تدریس کردن، اقدام می کنید اما کیفیت صدای شما تغییر کرده است، ما اهمیت صدای شما را درک کرده و به شما کمک می کنیم.با مراقبت صحیح از صدای خود به صدای شفاف و مطمئن دست یابید.