تیم ما


پژوهشگر و مدرس آواز

ملیکا تهرانی


در سال ۱۳۶۳ در تهران چشم به جهان گشود.وی پس از دریافت بورسیه تحصیلی و کسب مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه ملبورن استرالیا ،شروع به گذراندن دوره های آزاد آواز در کنسرواتوار موسیقی این کشور نمود.
متخصص داروسازی و طب سنتی

دکتر نگار ضابط


وی تحصیلات لیسانس خود را در مقطع کارشناسی گفتار درمانی در سال ١٣٩٠ به پایان رسانید. سپس با پذیرفته شدن در دانشگاه شهید بهشتی تهران ادامه تحصیلات خود را در رشته داروسازی اغاز کردو درسال ١٣٩٧ از این رشته فارغ التحصیل گردید
فوق تخصص حنجره

دکتر فرزاد ایزدی


جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، سر و گردن،

هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

فوق تخصص حنجره از امریکا
متخصص آسیب شناسی صدا

دکتر نرگس جعفری


دانش آموخته در مقطع دکترای تخصصی آسیب شناسی، ارزیابی و درمان اختلالات صدا

و درمان فیزیکی بیماری های عملکردی حنجره با بیش از ده سال کار بالینی در زمینه ارزیابی و درمان اختلالات صدا  می باشد.


آسیب شناس گفتار و زبان

پیوند معراجی


متولد 12 اسفند ماه سال 1347 و آسیب شناس گفتار و زبان است. در زمینه درمان صوت حرفه ای و اصلاح صدا به خصوص در افراد خواننده و صدا پیشگان فعالیت می کند.
متخصص آسیب شناسی صدا

مینو هادی


دانش آموخته در مقطع کارشناسی ارشد آسیب شناسی گفتار و زبان می باشد. مینو هادی دارای سابقه فعالیت در چندین کلینیک و ارزیابی و درمان اختلالات صدا در بیمارستان شهدای یافت آباد می باشد.خدمات ما

آخرین اخبار

درباره ما

صدای شما بخشی حیاتی از هویت شماست. صدای شما نقش مهمی در معرفی شما به جامعه ایفا می کند.
و بر درک افرادجامعه نسبت به شما تاثیر قابل توجهی دارد. اگر برای یک مصاحبه شغلی، اجرای روی صحنه،خواندن در کنسرت، تدریس کردن، اقدام می کنید اما کیفیت صدای شما تغییر کرده است، ما اهمیت صدای شما را درک کرده و به شما کمک می کنیم.با مراقبت صحیح از صدای خود به صدای شفاف و مطمئن دست یابید.